Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile

al. Niepodległości 37, 64-920 Piła

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 

Dyrektor: Cecylia Antczak

E-Mail:  dyrektor@pcpr.pila.pl

Godzinny urzędowania:

poniedziałek - piątek:  7.30 - 15.30

Telefon: (067) 349-12-08, (067) 349-12-09, (067) 349-12-10

Fax: (067) 349-12-07

E-Mail: sekretariat@pcpr.pila.pl

 

DZIAŁ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Kierownik Działu Pieczy Zastępczej

  • Marlena Otręba, tel. 665-010-635, e-mail: m.otreba@pcpr.pila.pl


Pracownicy socjalni:

  • Julia Piechowska, tel. 665-010-626, e-mail: j.piechowska@pcpr.pila.pl
  • Katarzyna Wojciechowska, tel. 665-010-490, e-mail: k.wojciechowska@pcpr.pila.pl
  • Jolanta Adamczyk, tel. 665-010-339, e-mail: j.adamczyk@pcpr.pila.pl
  • Karolina Ruta, tel. 665-010-592, e-mail: k.ruta@pcpr.pila.pl

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej:

  • Otylia Geszke – Łosoś, tel. 665-010-587, e-mail: o.losos@pcpr.pila.pl
  • Sonia Żuchowska, tel. 665-010-597, e-mail: s.zuchowska@pcpr.pila.pl
  • Monika Kryza, tel. 665-010-361, e-mail: m.kryza@pcpr.pila.pl

Psychologowie:

  • Joanna Petri, tel. 665-010-437, e-mail: j.petri@pcpr.pila.pl
  • Anna Suchodół, tel. 665-010-421, e-mail: a.suchodol@pcpr.pila.pl

Instytucjonalana piecza zastępcza:

  • Monika Małecka, tel. 665-010-459, e-mail: m.malecka@pcpr.pila.pl

​​DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

  • Domy Pomocy Społecznej - Tomasz Olszewski, tel. (067) 349-12-08 w. 29; e-mail: t.olszewski@pcpr.pila.pl
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej - Gwidon Góźdź, tel. (067) 349-12-08 w. 13; e-mail: g.gozdz@pcpr.pila.pl
  • Kadry - tel. (067) 349-12-08 w. 19; e-mail: kadry@pcpr.pila.pl
  • Główny Księgowy - Karolina Krawczyk, tel. (067) 349-12-08 w. 25; e-mail: k.krawczyk@pcpr.pila.pl
  • Dofinansowania ze środków PFRON:
    - Grażyna Galla-Mikita, tel. (067) 349-12-08 w. 21, e-mail: g.mikita@pcpr.pila.pl
    - Bartłomiej Lewicki, tel. (067) 349-12-08 w. 22; e-mail: b.lewicki@pcpr.pila.pl
    - Dorota Rojek, tel. (067) 349-12-08 w. 11, e-mail: d.rojek@pcpr.pila.pl - Aktywny Samorząd
    lub 665-010-671
  • Świadczenia:
    - Katarzyna Hływa, tel. (067) 349-12-08 w. 23, e-mail: k.hlywa@pcpr.pila.pl
    - Daniel Turostowski, tel. tel. (067) 349-12-08 w. 24, e-mail: d.turostowski@pcpr.pila.pl

POWIATOWY KLUB POGODNEGO SENIORA W PILE

Aleja Wojska Polskiego 49B (zespół przychodni specjalistycznych)

  • Mirosława Jakobsche - Prowadząca Klub - tel. (067) 350-91-55, e-mail: ks.pila@wp.pl
  • Paula Kunz - Osoba zastępująca
  • Paweł Sieklucki - Kierowca

Kalendarium

Maj 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny