Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

3-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne dla osób po udarze mózgu w wieku od 18 do 64 roku życia

Utworzono dnia 24.09.2020

Szanowni Państwo,

Szpital Powiatowy w Wyrzysku prowadzi nabór na bezpłatne 3-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne dla osób po udarze mózgu w wieku od 18 do 64 roku życia.  
Pierwsze turnusy ruszają już 1 października. Prowadzone będą na dobrze wyposażonym Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej wyrzyskiego szpitala. Uczestnicy mają zapewnioną kompleksową opiekę rehabilitacyjno-terapeutyczną (w tym specjalistyczne zabiegi), konsultacje lekarskie, fizjoterapeuty, stałą opiekę medyczną i pielęgniarską oraz wyżywienie. Świadczenia realizowane będą od poniedziałku do soboty, a pobyt na turnusie jest bezpłatny.

Na turnusie zapewniona będzie także opieka dla bliskich, którzy na co dzień pomagają choremu. Członkowie rodzin wezmą także udział w praktycznych szkoleniach. Co ważne, jeśli w tym czasie wystąpi konieczność opieki nad dzieckiem w rodzinie, czy osobą starszą, w ramach programu do pomocy zostanie zatrudniony specjalny asystent.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szpitala, tel. 67 210 98 23, e-mail: reh.neuro@szpitalwyrzysk.pl

 

Źródło: https://www.powiat.pila.pl/aktualnosci/4210,nabor-na-bezplatne-turnusy-rehabilitacji-poudarowej-w-szpitalu-w-wyrzysku

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny