Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Charytatywne dyktando z okazji Święta Niepodległości

Utworzono dnia 10.11.2022

Szanowni Państwo,

W dniach 11-13 listopada 2022 r. odbędzie się charytatywne dyktando (w  100% przez internet) z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Jest to wydarzenie cyklicznie organizowane przez serwis www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już 3. edycja. Co roku dyktando przyciąga tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o dobry wynik. Może w nim wziąć udział każdy - dorośli, młodzież i dzieci.

Środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która przeznaczy je na pomoc medyczną wysyłaną do Ukrainy.
Fundacja do tej pory wyekspediowała już 8 tirów z pomocą o wartości przekraczającej 2,6 mln zł.
W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira.
Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zarejestrować lub zalogować się na portalu Dyktanda.pl oraz kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

Organizatorem wydarzenia jest portal edukacyjny Dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda została przygotowana tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny